Peegeldav loovkirjutamine

Peegeldav loovkirjutamine on individuaalne jõustav loovteraapiline seanss, mille käigus õpid iseennast tundma uuest vaatenurgast, nii, nagu sa kunagi varem pole seda teinud. 

Tavalisel kohutab inimesi väljend “loovkirjutamine.” Tuuakse vabandusi, et ei osata kirjutada, et kirjutamine on kõige nõrgem oskus üldse jne. Mida inimene tegelikult sellise mõtteviisiga teeb? – piirab ennast, lihtsalt seab endale piiri, millest ta üle ei kavatse astu. Seda kõike ettekäändel, kuna ta ei oska kirjutada, siis ta ka ei kirjuta. 

Reaalsus on see, et mingit oskust ei ole üldse vaja! Tuleb endal lihtsalt lubada vastu võtta ja juhtuda, mis sellel hetkel tulema peab, minna mänguga kaasa ja kui muidu ei saa, siis vähemalt esialgu lihtsalt täita juhiseid. Kui lubad seda endale, hakkab edasine lugu ennast ise looma. 

Peegeldav loovkirjutamine on üks väheseid teraapiaseansse, kus ei pea algul olema kindlat sihti või eesmärki. Selle meetodi eesmärk on eos juba sisse programmeeritud – näha endas midagi, mida sa seni ei ole näinud või näha tahtnud.

See meetod muudab sinu sisemisest varjualast mingi osa nähtavaks. 

Tuleb esile see, mis on olnud varjus, teadvustamata, ebaselge. 

Peegeldavas loovkirjutamises õpid sa kasutama koduses keskkonnas või looduses olevaid sümboleid sõnumitoojatena. nad on infoallikad, mis ühel momendil hakkavad sulle jutustama sinust endast.

See lugu, mida nad räägivad, on aus, autentne ja vahetu. See lugu ei kohusta sind millekski, aga avab uusi vaatenurki. Neis vaatenurkades on palju potentsiaali ja kasutamata ressurssi, mis saavad rikastada su elu, anda lahendusi, luua võimalusi, kui sa seda vaid lubad endale. 

Enne seanssi pane valmis pliiats ja märkmik. Kõik muu, mida käesoleval hetkel vajad, leiad spontaanselt, siis kui selleks on aeg. 

Koht: veebis

Aeg: 1,5-2 tundi

Hind: 89 €

Boonus: vajaduse korral saad kahe kuu jooksul lisakonsultatsiooni 45 € tund. 

Registreerumine: kaidily@labitahevarava.ee

Tasumine: e-poes või pangakontole enne sessiooni toimumist.