Teenused

Pakume teenuseid erinevatele sihtrühmadele.

Meie esimene sihtrühm on noored. Oleme noortelaagreid korraldanud alates aastast 2012. Igal aastal on uued teemad ja tegevused, et ka neil osalejatel põnev oleks, kes laagrites korduvalt osalevad. 

Lisaks korraldame noorte jaoks olulistel teemadel  erinevaid õpitube, koolitusi, stiilipidusid ning aitame läbi viia sünnipäevi või muid sündmusi. 

Vaata meie laagrite teavet

Aitame kasvatada inimeste heaolu ning toetame vaimset   tervist läbi erinevate tegevuste ja programmide. Osutame erinevaid nõustamisteenuseid ja psühhoteraapiat; korraldame koolitusi, kursusi, veebikoolitusi ja õpitube; teeme loodus- ja linnaretki; pakume e-õppe võimalusi.

Tutvu meie koolitustega

Nõustamis- ning teraapiavõimalusi uuri siit

Aastate jooksul oleme partneriteks olnud erinevatele organisatsioonidele. Koolidele ja lasteaedadele osutame psühholoogilist teenust. Pakume tellimuskoolitusi nii haridusasutustele, vabaühendustele kui äriettevõtetele. 

Lemmikteemad on väärtuspõhine töö, kaasav juhtimine, motivatsioon ja pühendumus, uuenduslikkus ja loovus. Koostame konkreetse õppekava tellija soove ja vajadusi arvestavalt.

Nõustame organisatsioone arengudokumentide (arengukavad, äriplaanid, kommunikatsioonikavad jne) koostamisel. 

Huvi korral uuri lisavõimalusi ja küsi kaidily@labitahevarava.ee