Identiteedimaatriksi analüüs

Identiteedimaatriksi analüüs on individuaalne jõustav konsultatsioon, millele eelneb iseseisev töö, kus sa vastad enda kohta käivatele küsimustele, mõtled need teemad läbi ning paned kirja. See aitab meie vestluse aega optimeerida ning ühtlasi toimib ka avajana. 

Kindlasti peab sul olema eesmärk või siht, mida meie koostöö saaks aidata sul parandada ja muuta. Vastasel korral saab meie koostööst turismireis, kus sa tuled lihtsalt vaatama, mis asi see identiteedimaatriksi analüüs on, kuid konkreetset tulemust ei teki. Kui pole sihti, ei teki ka tulemust. Kui ei teki tulemust, ei teki rahulolu. Meie eesmärk ei ole toota juurde rahulolematuid inimesi. 

Selle ühise töö käigus teeme sisemise auditi ning leiame üles sinu piirangud, sh ka piiravad uskumused; avastame sinu potentsiaali ning uurime seda lähemalt; selgitame välja sinu baasuskumused, selle, mis on sinu olemise ning tegutsemise kese, liikumapanev jõud; otsime üles, kus on sinu piir, millest edasi mingil juhul ei lähe; võtame luubi alla sinu nõrkused ja haavatavuse; teadvustame, mida sisaldab sinu vari, see mille suhtes sa oled pime. 

Väga paljude inimeste elus valitseb olukord, kus nad ei tea, kes nad on või miks nad on. Lihtsalt ollakse kuidagi ja tehakse midagi. 

Avanenud pildi ja tehtud analüüsi põhjal tekib sul selge nägemus, kes sa oled ning kuhu on vaja liikuda. Võtad vastu otsuse, paned paika oma esimesed sammud  ja oled valmis astuma valitud suunas.  

See koostöö aitab luua su ellu selgust selle kohta, kes sa oled, millisel kursil liigud ja kas see on sinu päris tee või on vaja suunad muuta, käiku vahetada. 

Koht: veebis

Aeg: 1,5-2 tundi

Eelnev iseseisev töö: 1 tund

Hind: 112 €

Boonus: vajaduse korral saad kahe kuu jooksul lisakonsultatsiooni 45 € tund. 

Registreerumine: kaidily@labitahevarava.ee

Tasumine: e-poes või pangakontole enne sessiooni toimumist.